Propozycje grup na forum

Czy chcesz aby na forum był podział na grupy?

TAK
28
74%
NIE
10
26%

Liczba głosów: 38
jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Klarnet: Leblanc Normandy Heritage
Ustnik: Gennusa Intermediate
Stroiki: PL class professional
Kontaktowanie:

Postautor: jazzman » 16 lip 2009, 17:05

Zadania moderatora grupy (uwaga to nie to samo co moderator) to: dodawanie nowych użytkowników, zatwierdzanie nowych kandydatur, usuwanie użytkowników, możliwość wysłania korespondencji do grupy.

Chyba tyle...

Chyba musze zmienić te diody...strasznie wala po oczach. Hm...moze nutki?!
Ostatnio zmieniony 18 lip 2009, 09:16 przez jazzman, łącznie zmieniany 1 raz.

DCMN

Postautor: DCMN » 17 lip 2009, 12:12

jazzman pisze:Chyba musze zmienić te diody...strasznie wala po oczach. Hm...moze nutki?!

Butelki! :D

marcin pisze:jesli np.profesjonalista bedzie mogl sie rowniez wypowiadac i podpowiadac grupom mniej zaawansowanym to jestem za ! jesli jednak bedzie mogl tylko poruszac tematy w swojej grupie ,jestem za nie !

Musztarda po obiedzie. Jak widzisz - grupy już zostały utworzone. A co do tematów to zostaje tak jak było - możesz odpowiadać na wszystkie. Nie po to zostały stworzone grupy, żeby każdy siedział w swoim getcie, tylko po to, aby wyżsi stażem i bardziej doświadczeni mogli pomagać tym młodszym i mniej doświadczonym.

AtV
Kontaktowanie:

Postautor: AtV » 19 lip 2009, 21:36

ok... a mogę jeszcze prosić o zdefiniowanie grupy beginner? no wiem, że początkujący ale nie łapię różnicy między tą grupą a wpisanym krótkim stażem. :-)

aha, a ze zmianą pola 'klarnet' nie będzie problemu, nie? kurcze, jak obowiązkowe to obowiązkowe... będzie się trzeba ty moim 'tymczasowym' rupciem pochwalić :lol:

Dorinka
Kontaktowanie:

Postautor: Dorinka » 20 lip 2009, 10:54

ja tam mam z tym dylemat wzięłam amator ale dwa lata to trochę ani tak ani tak;P ?????

jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Postautor: jazzman » 21 lip 2009, 17:19

Beginner to taka grupa na start jak dla mnie. Dla zupełnie zielonych w temacie i chcących dopiero zacząc nauję gry na klarnecie.

claribelka
Kontaktowanie:

Postautor: claribelka » 03 wrz 2009, 13:06

Jestem za, aby wprowadzi grupy, ale co za mną? Jestem po II stopniu, ale jescze nie ma AM, bo robie przerwe, i co?? Jaka grupa? Amator?

Imrahil
Kontaktowanie:

Postautor: Imrahil » 05 wrz 2009, 22:11

claribelka pisze:Jestem za, aby wprowadzi grupy, ale co za mną? Jestem po II stopniu, ale jescze nie ma AM, bo robie przerwe, i co?? Jaka grupa? Amator?

Nie, wówczas masz Muzyczna II. Te rangi nie mają określać tego, gdzie aktualnie się uczymy, tylko jaki rodzaj szkoły skończyliśmy :]

jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Kontaktowanie:

Postautor: jazzman » 07 wrz 2009, 07:45

Imrahil pisze:
claribelka pisze:Jestem za, aby wprowadzi grupy, ale co za mną? Jestem po II stopniu, ale jescze nie ma AM, bo robie przerwe, i co?? Jaka grupa? Amator?

Nie, wówczas masz Muzyczna II. Te rangi nie mają określać tego, gdzie aktualnie się uczymy, tylko jaki rodzaj szkoły skończyliśmy :]

Tak masz Muzyczna II...uscislajac, te rangi okreslaja nasz poziom edukacji. Jezeli jestes w muzycznej I stopnia to dajesz Muzyczna I i okreslajac staz ludzie sa w stanie ocenic z kim maja do czynienia. Jak skonczysz Muzyczna I i nie idziesz do muzycznej II stopnia to niestety masz poziom Muzyczna I. Tyle o tym...

Awatar użytkownika
ModiXXX
Moderator
Moderator
Klarnet: Buffet Crampon
Ustnik: Vandoren
Stroiki: PL Peter Leuthner
Kontaktowanie:

Re: Propozycje grup na forum

Postautor: ModiXXX » 07 lut 2015, 21:03

Temat nieaktualny, grupy zostały zmienione na bardziej przyjazne - nie tylko dla klarnecistów, rodzice szukający porady dla przyszłego klarnecisty również mogą należeć do forum :-)
Jeżeli macie inne sugestie to czekam na propozycje.
Moderowany katalog stron http://www.Noemix.pl

Wróć do „Ankiety”