Szukam nauczyciela

Korki, szukam do zespołu, szukam zespołu
Donna Hayward
Kontaktowanie:

Szukam nauczyciela

Postautor: Donna Hayward » 18 sie 2010, 14:37

Witam wszystkich forumowiczów-klarnecistów:)

Chciałabym zacząć uczyć się gry na klarnecie. Zależy mi na prywatnych lekcjach, ponieważ o klarnecie nie wiem jeszcze absolutnie nic poza tym, że bardzo podoba mi się jego dźwięk. Czy są wśród was osoby, które mogłyby się podjąć uczenia dorosłej osoby zaczynającej od zera? A może znacie kogoś, kto byłby tym zainteresowany? Chodzi mi o osobę cierpliwą, która doradziłaby mi również przy wyborze instrumentu na początek, potrafiącą zmotywować (choć sama mam dużo motywacji:), no i przede wszystkim mogłaby jakoś sprawdzić predyspozycje.

Miejsce: Warszawa, ewentualnie okolica.

Przy okazji, jeśli sami bierzecie lekcje, może moglibyście napisać, z jakim wiąże się to kosztem?

Pozdrawiam serdecznie!
The owls are not what they seem

soulm
Kontaktowanie:

Postautor: soulm » 18 sie 2010, 17:22

Kup klarnet i wybierz sie na wakacje w góry..... pokaże Ci kilka tajników dla początkujących.... ;-) oczywista za freeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adzik00
Kontaktowanie:

Postautor: Adzik00 » 18 sie 2010, 20:21

Kup klarnet i wybierz sie na wakacje w góry

No jeśli osoba nie ma zielonego pojęcia o klarnetach to niech lepiej instrumentu nie kupuje. Od samego zakupu i najważniejszych początkowych lekcji ( no i oczywiście w dalszym kształceniu) lepiej polegać na profesjonalnym nauczycielu. Nie dość ze wybierze odpowiedni instrument to jeszcze moze być taniej bo nauczyciele mają czasami zniżki w sklepach. W Warszawie napewno znajdzie się ktoś kto Cie poprowadzi. A lekcje kosztują od 30zł za godzine.

Zycze powodzenia

Pozdrawiam
Trening czyni mistrza :)
Jupiter JCL-931

Donna Hayward
Kontaktowanie:

Postautor: Donna Hayward » 18 sie 2010, 22:43

W góry-z chęcią, ale może na razie bez klarnetu, żeby nie płoszyć zwierzyny;) Też myślę, że w Warszawie ktoś się znajdzie, mogłabym oczywiście zdać się na przypadek, ale wolałabym zgłosić się do osoby poleconej przez doświadczonych klarnecistów:)

soulm
Kontaktowanie:

Postautor: soulm » 18 sie 2010, 23:44

W dużych miastach są szkoły muzyczne, akademie, uniwerki-czesto w takich miejscach na tablicach ogłoszeń są numery kontaktowe do osób dających nauki.... jeśli tutaj na forum nie dostaniesz konkretnego namiaru to w google wpisz sobie "nauka gry na klarnecie warszawa" i tam sam sprawdzałem wyskoczyło kilka pozycji.... a w góry zapraszam mimo wszystko!! ;-) !!! ;-) !!

jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Klarnet: Leblanc Normandy Heritage
Ustnik: Gennusa Intermediate
Stroiki: PL class professional
Kontaktowanie:

Postautor: jazzman » 20 sie 2010, 09:59

soulm pisze:Kup klarnet i wybierz sie na wakacje w góry..... pokaże Ci kilka tajników dla początkujących.... ;-) oczywista za freeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Luuuuu...jaka propozycja :mrgreen:

Donna Hayward
Kontaktowanie:

Postautor: Donna Hayward » 20 sie 2010, 10:24

Jakkolwiek kusząca, na razie pozostanę przy swoim;) Wracając do tematu, nadal czekam na informacje o nauczycielach gry na klarnecie w stolicy. Za dotychczasowe rady dziękuję. Chyba faktycznie przejdę się na warszawską AM i poszukam ogłoszeń...

Awatar użytkownika
Jazz
Klarnet: Rudgottsmann
Ustnik: Buffet
Stroiki: Vandoren
Kontaktowanie:

Postautor: Jazz » 20 sie 2010, 12:47

Tak - 30 zł za godzinę (też tak mam)...
Pozdrawiam - Jazz

Wróć do „Inne”