Lekcje gry na klarnecie dla poczatkujacych i zaawansowanych

Korki, szukam do zespołu, szukam zespołu
Awatar użytkownika
marcin
Profesjonalista
Profesjonalista
Klarnet: Buffet Crampon Tosca
Ustnik: Zinner
Stroiki: Vandoren V12
Kontaktowanie:

Lekcje gry na klarnecie dla poczatkujacych i zaawansowanych

Postautor: marcin » 04 sie 2011, 10:43

Witam wszystkich początkujących i zaawansowanych klarnecistow.

Nazywam się Marcin Nowak i gram na klarnecie od 16 lat.
Od sierpnia 2011r powracam na stale do kraju, dlatego będę miał czas by poswiecic się temu co daje mi ogromna przyjemność, czyli nauczaniu.
Zapraszam do współpracy zarówno osoby początkujące, osoby majace problemy techniczne ( oddech, artykulacja, technika palcowa ) jak i bardziej zaawansowanych klarnecistow już studiujących.
Jeszcze na studiach opracowałem we współpracy z logopedami cwiczenia poprawiajace i korygujące problemy artykulacyjne ( zostaly one umieszczone w mojej pracy magisterskiej ), dlatego chetnie pomoge. Jeśli wasza praca jezykiem jest zbyt wolna ,niestabilna lub zbyt malo czytelna. Dla bardziej wtajemniczonych proponuje prace i analize takich dziel jak : E.Denisow- sonata, B.Mantovani- Bug, Donatoni- Clair i wiele innych oraz koncerty C.Nielsena ,czy J.Francaixa.
Zajecia będę prowadzil w Warszawie oraz czasami na Slasku.
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt emailowy : nowak.klarnet@gmail.com

Ponizej kilka informacji o mnie :
W 2002r ukończyłem Akademie Muzyczna im.F.Chopina w Warszawie w klasie klarnetu prof.M.Pokrzywinskiego, otrzymując z recitali dyplomowych ocene celujaca. Przez nastepne trzy lata kontynuowałem studia w klasie mistrzowskiej prof. Michele Lethiec w Conservatory National De Nice, gdzie również uzyskałem najwyższe noty z egzaminow kończących cykl solistyczny( wśród oceniających był m.in. prof.M.Arrignon z Paryza ).
W latach 1997-2009r zdobywalem pierwsze nagrody jako solista i kameralista na wielu ogolnoposlkich konkursach m.in. w Piotrkowie Trybunalskim, Olsztynie, Tarnowskich Gorach, Szczecinku, Dabrowie Gorniczej. Reprezentowalem również Polske na 62 Miedzynarodowym Konkursie w Genewie a w 2009r jako jedyny Polak na 4 Miedzynarodowym Konkursie /klarnetowym im.C.Nielsena w Danii, gdzie doszedłem do trzeciej rundy.
Swoje umiejętności doskonaliłem pracując m.in. z profesorami : E. Brunner, P.Cuper, G.Deplus, G.Dangain, R.Fankhauser, Y.Gilad, Ch.Neidich, M.Lethiec.
Byłem stypendysta Ministra Kultury i Sztuki a w 2008r otrzymałem specjalne stypendium „Mloda Polska „.
Wspolpracowalem z Orkiestra Radia Polskiego w Warszawie, Sinfonia Iuventus ( 2 lata ), Polska Opera z Wroclawia.
Z koncertami solowymi wystąpiłem m.in. w Studio im.W.lutoslawskiego w Warszawie, Na Zamku Krolewskim w Warszawie, w Filharmonii Slaskiej, w Filharmonii Zielonogorskiej.
Moich nagran można posłuchać na stronie WWW.myspace.com/klarnecista
Obecnie gram na instrumentach marki Buffet Crampon Tosca.

Pozdrawiam
Marcin Nowak

bartekpcp
Klarnet: selmer privilege, tosca
Ustnik: masters cl5 , zinner
Stroiki: 3,5 -4 vandoren , zonda
Kontaktowanie:

Re: Lekcje gry na klarnecie dla poczatkujacych i zaawansowan

Postautor: bartekpcp » 02 gru 2012, 21:27

Grasz gdzieś teraz na stałym etacie w jakiejś orkiestrze? czy tylko kariera solo i pedagogiczna?

Wróć do „Inne”