Ale tu cisza ale tu spokój

Na tym forum można pisać co komu w duszy gra:)
Awatar użytkownika
Noemi
Klarnet: Buffet
Ustnik: Vandoren
Stroiki: Steuer
Kontaktowanie:

Ale tu cisza ale tu spokój

Postautor: Noemi » 30 sty 2015, 10:06

na na na na można zaśpiewać, można jakoś rozruszać to forum :)
Moje hobby, strony kolekcjonerów http://www.KolekcjonerPolski.pl

Awatar użytkownika
Kamil82
Muzyczna II
Muzyczna II
Klarnet: Buffet E13
Ustnik: Vandoren A2
Kontaktowanie:

Re: Ale tu cisza ale tu spokój

Postautor: Kamil82 » 05 lut 2015, 14:41

Próbuj :mrgreen:.

Awatar użytkownika
ModiXXX
Moderator
Moderator
Klarnet: Buffet Crampon
Ustnik: Vandoren
Stroiki: PL Peter Leuthner
Kontaktowanie:

Postautor: ModiXXX » 05 lut 2015, 16:58

Kamil82 pisze:Próbuj :mrgreen:.

Tak rozruszamy, forum jest w trakcie zmian właściciela, wyglądu, aktualizacji, zmiany moderatorów którzy znikli :evil: - zapraszamy przy okazji osoby chętne, mające czas na szanowaną funkcję moderatora :-D Można wysyłać zgłoszenia na PW
Moderowany katalog stron http://www.Noemix.pl

Awatar użytkownika
Kamil82
Muzyczna II
Muzyczna II
Klarnet: Buffet E13
Ustnik: Vandoren A2
Kontaktowanie:

Postautor: Kamil82 » 05 lut 2015, 22:10

No właśnie zauważyłem zmiany, które już wcześniej zwiastował Jazzman. Oczywiście w miarę możliwości moja skromna osoba będzie starała się brać udział w dyskusjach i służyć pomocą tak jak to było do tej pory.

Tak na marginesie... Zmiany - jak na mój gust - są ok. Ale to tylko estetyka. Wszystko - jak wiadomo - zależy od ludzi ;-). Jeśli chodzi o mnie to jestem dobrej myśli :-).

Kaktus
Klarnet: Dimavery
Kontaktowanie:

Postautor: Kaktus » 27 lut 2015, 20:21

A nowy wygląd przypomina mi baaaaardzo wygląd Windows Phone 8. <3 Będzie mi zdecydowanie łatwiej się odnaleźć.

Nawiasem mówiąc - mam już swojego Dimavery, jakoś w przyszłym tygodniu będę miała dopiero tak naprawdę okazję sprawdzić, co zostało zakupione. :P Jeśli kogokolwiek interesuje, to obiecuję dać info, jak bardzo z siebie debila zrobiłam, kupując. :P

Awatar użytkownika
grabo
Klarnet: Buffet
Kontaktowanie:

Postautor: grabo » 04 mar 2015, 23:32

Napisz, napisz Kaktus jaki efekt zamiany Amati na coś podobnego ;-)
Dodaj swoją stronę również muzyka do http://kwadratcafe.pl

Kaktus
Klarnet: Dimavery
Kontaktowanie:

Postautor: Kaktus » 19 mar 2015, 14:35

A napiszę, a co! Tylko tutaj, bo chyba za mało jestem w stanie powiedzieć, żeby robić z tego cały temat.

Więc.

Pierwsze, na co zwróciłam uwagę jako nie dość, że początkująca, to jeszcze permanentna baba - pięknie wygląda. Ze świetnym wyglądem idzie to, że wydaje mi się być dosyć wygodnym. Może jak więcej pogram uznam inaczej, póki co jest mi na nim dużo, dużo łatwiej i wygodniej niż na staruszku, na którym mam nadzieję, że nikomu już nerwów nikt nie będzie psuł.

Brzmi podobnie do Amatiego, może delikatnie gorzej momentami - i tu znów nie wiem, czy to wina klarnetu, czy moja, całkiem możliwe, że moja.

Póki co jestem zadowolona, bo chociaż wiem, że wszystko, czego się uczyłam jestem w stanie na nim zagrać. Na Amatim nie wychodziło, tutaj magicznym sposobem po około dwóch miesiącach przerwy zagrałam bez większych problemów. I przede wszystkim jest NORMALNY, a nie jakiś dziwny (Amati był dłuższy, jak to powiedział mój pierwszy nauczyciel 'kombinowany').

Raczej bym nikomu nie poleciła, ale ja się i tak cieszę. :P

Wróć do „Luźne rozmowy”