Opakowanie Flow Pack Vandorena

Stroiki, ustniki, ligaturki, futerały i inne akcesoria. Znajdziesz tu wiele opisów i porad.
jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Klarnet: Leblanc Normandy Heritage
Ustnik: Gennusa Intermediate
Stroiki: PL class professional
Kontaktowanie:

Opakowanie Flow Pack Vandorena

Postautor: jazzman » 05 lip 2008, 12:25

Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o najnowszym wynalzku Vandorena...

Jak dla mnie masz 100% pewnosc ze stroik nie byl wczesniej sprawdzany w sklepie przez innego klienta...takie sytacje sa na porzadku dziennym.
Kazdy ma teraz rowne szanse na trafienie w dobry, grajacy stroik.

Oczywiście, że nowe opakowanie Flow Pack jest lepsze. To gwarancja najwyższej jakości. Jeżeli w swoim życiu nigdy nie trafiłeś na stroik, który podróżował wiele dni albo był przechowywany w trudnych warunkach to miałeś wiele szczęścia. W bardzo gorących i suchych warunkach stroiki bez jakiejkolwiek osłony mogą zostać uszkodzone. Generalnie nie nadają się później do grania.
Stroiki Vandorena sprzedawane są na całym świecie i aż 70% produktów przemierza aż 5 000 km. zanim trafi do Waszego sklepu. Sprawdzają się one nawet w krajach o trudnych warunkach klimatycznych, jak: Brazylia, Japonia czy Teksas. Chronią stroik od czasu wyjścia z linii produkcyjnej do czasu trafienia w Wasze ręce.
Co więcej dostając masz produkt opakowany w Flow Pack masz pewność, że nikt go wcześniej nie sprawdzał.
Dzięki tym zaletom nasze nowe opakowanie zyskało wielką aprobatę wśród muzyków na całym świecie...z tego co patrzyłem po sklepach w Europie :mrgreen:

Piszcie...
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 00:06 przez jazzman, łącznie zmieniany 3 razy.

Dorinka
Kontaktowanie:

Postautor: Dorinka » 06 lip 2008, 09:29

Jedyny sęk jest w tym, że Ty go nie możesz również sprawdzić. Chociaż właśnie ciekawa rzecz nie musisz przecież składać klarnetu i zakładać stroika i zagrać parę dźwięków żeby sprawdzić czy stroik jest dobry starczy że zerkniesz czy nie urywają się słoje. Chodzi o górną cześć stroika (czy te linie u góry się nie urywają) no i oczywiście czy stroik u góry nie jest wyblakły i niemal prześwitujący. No tylko od każdej reguły masz wyjątki...

jazzman
Profesjonalista
Profesjonalista
Klarnet: Leblanc Normandy Heritage
Ustnik: Gennusa Intermediate
Stroiki: PL class professional
Kontaktowanie:

Postautor: jazzman » 06 lip 2008, 10:01

To sie zgadzam, bo czesto tak sprawdzam stroiki. Ale dzieki tym opakowaniom one wlasnie nie robia sie wyblakle bo nie sa narazone na czynniki zewnetrzne. I tez nie wszyscy sprawdzaja stroiki tylko patrzac...wole miec pewnosc ze nikt nie maczal kupowanego przeze mnie stroika w swoich mokrych ustach.

Andrew

Postautor: Andrew » 14 lip 2008, 06:40

gram na tych Vandorenach V12 w flowpackach, naprawde super sprawa. Sa lepsze od tych klasycznie pakowanych i na pewno lepsze od classic Vandorenow :)

szwacia
Kontaktowanie:

Postautor: szwacia » 22 wrz 2008, 18:58

Grałam na Vandorenie V12 oraz Vandorenie 56 Rue Leptic i stwierdziłam, że są one lepsze od claasic Vandorena :mrgreen: dźwięk jest mocniejszy i ładniejszy :-> Polecam :-D
muzyka łączy ludzi ;)

klemens_95
Kontaktowanie:

Postautor: klemens_95 » 02 cze 2010, 23:16

ja gram na Rue Lepic 56 i są zaje.... a te flowpacki to czysta rewolucja wśród stroików kiedyś kupowałem paczke za 100 zł i zazwyczaj dwa lubtrzy były dobre teraz prawie każdy stroik jest super... i można kupować na sztuki..:D
"Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny, i napełniać łzami oczy kobiety."

Ludwik van Bethowen

http://www.mymuzycy.pl/pg/profile/klemens195

Wróć do „Akcesoria instrumenty dęte”