Kategorie
   Klarnety  Stroiki   Ustniki   Akcesoria   Og?oszenia
Producenci
Szukaj
Wpisz słowo:
Kategoria:
 
Informacje
Bezpieczeństwo
Kontakt
Forum klarnetowe
Linki
Mapa serwisu
Artykuły
Nowe Artukuły
Wszystkie artykuły
Wszystkie tematy
 Warsztat klarnetowy (1)
 Stroiki do klarnetu (1)
RSS
Wysyłka i Zwroty Wysyłka i Zwroty

1 . Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzona przez produkt niebezpieczny" kupujący może w przeciągu 10 dni od daty otrzymania przesyłki odstąpić od umowy bez podania przyczyny, jeżeli towar nie nosi znamion użytkowania. Koszty wysyłki pokrywa Kupujący i na nim spoczywa odpowiedzialność za odpowiednie zabezpieczenie towaru do transportu. Zwracany towar nie może nosić śladów użycia, musi posiadać oryginalne opakowanie i wszystkie elementy zestawu oraz być odesłany w stanie, w którym trafił do Kupującego. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu.

2. Wadliwy towar należy bezpiecznie zapakować w oryginalne opakowanie wraz ze wszelkimi dodatkami, które Klient otrzymał przy dostawie .

3. Produkt musi być dostarczony w oryginalnym opakowaniu. W przypadku braku opakowania ryzyko uszkodzenia towaru podczas transportu ponosi reklamujący.

4. Serwis e-klarnet zastrzega sobie możliwość odesłania reklamowanego towaru, jeśli towar został dostarczony bez kompletnej dokumentacji.

5. W przypadku nie spełnienia powyższych warunków reklamowany sprzęt będzie odsyłany na koszt adresata.

6. Prosimy dołączyć kopie dokumentu zakupu (faktura lub paragon) oraz wypełniony dokument zwrotu towaru i odesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej na adres:

Salon i Serwis Instrumentów Dętych
Piotr Śmietana
ul. Zacisze 2/3
40-025 Katowice
32 2596 172
601 475 970
fax 32 733 29 00
Kontakt

7. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy Użytkownika, wszelkie koszty pokrywa Klient.

8. W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie nie gwarantujemy ich wymiany na towar wolny od wad. Produkty otrzymujemy od producenta i nie mamy możliwości ich sprawdzenia.

9.Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni od daty otrzymania przesyłki pod warunkiem, ze jest nie uszkodzony w oryginalnym opakowaniu z kompletem dokumentacji i nie nosi śladów eksploatacji. Przesyłki za pobraniem nie będą przyjmowane.

  10Reklamacje dotyczace uszkodzen mechanicznych powstalych podczas transportu beda rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecnosci dostarczyciela. Warunkiem przyjecia tego typu reklamacji bedzie spisanie wraz z dostarczycielem protokolu reklamacyjnego. Po uiszczeniu oplaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartosci paczki w obecnosci dostarczyciela.

10. W wyjaśnianiu wszelkich wątpliwości prosimy korzystać w pierwszej kolejności z poczty e-mail: Kontakt

11. Termin dostawy to składowa terminu wysyłki + terminu dostarczenia jej przez pocztę lub kuriera. Przesyłki są wysyłane na bieżąco w ciągu 2 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia. Zwykle przesyłka wysłana poczta polska dochodzi do odbiorcy w ciągu dwóch dni roboczych, a firma kurierska w ciągu jednego. Zamówienia, które dotrą do nas po godzinie 12 są realizowane następnego dnia.

 

Bezpieczeństwo | Oferta | Mapa serwisu | Kontakt
Klarnety
Nuty na klarnet
Nauka gry na klarnecie
Stroiki do klarnetu
Warsztat klarnetowy
Muzyka klarnetowa
Recenzje
FAQ
Polecamy
Polecamy
Logowanie
Adres e-mail:
Hasło:

Nowe konto
Zapomniałeś hasła?
Newsletter
Zapisz się!
Czekają na Ciebie darmowe nuty
i porady

Adres e-mail

Bestsellery
01.Stroik Vandoren Tradycyjne 1 szt.
02.Stroiki Vandoren Tradycyjne
03.Stroiki Vandoren V.12
04.Claripath Junior
05.Stroiki Vandoren V12 1 szt.
06.Stroiki Rico Reserve klarnet B
07.Ustnik do klarnetu basowego Vandoren B50
08.Ustnik do klarnetu Vandoren 11.1
09.Ustnik do klarnetu Vandoren B45
10.Pude?ko na stroiki Vandoren